Čas fotenia

Trvanie fotenia závisí od balíčka, ktorý si vyberiete a od toho, ako spolupracujú deti. Fotenie nie je časovo limitované, takže všetko určite stihneme. Väčšinou to trvá 1-3 hod.

Miesto fotenia

Fotenie môže prebiehať v prírode, v meste, v mojom ateliéri v Stupave, alebo u vás doma. Záleží to od vašich požiadaviek, typu fotenia a našej dohody. V Stupave a okolí mám vytipované krásne miesta v prírode s dobrým svetlom, kam rada chodím fotiť.

Doprava v Stupave a blízkom okolí je zdarma. Vzdialenejšie miesta sú spoplatnené podľa dohody.

Oblečenie a vizáž

Oblečenie je dôležitou súčasťou celkovej kompozície vašich fotiek a dokáže zásadným spôsobom ovplyvniť finálny výsledok. Pred každým fotením s vami prekonzultujem výber oblečenia, ktorý závisí od miesta fotenia, účelu, ročného obdobia a vášho štýlu… Princípom je vybrať oblečenie, ktoré bude zladené s vami, priestorom a nebude na seba pútať príliš veľa pozornosti.

Vo všeobecnosti odporúčam sa riadiť nasledovnými zásadami:

-vyberať jednofarebné oblečenie alebo jemné vzory

-vhodné sú tlmené zemité farby (hnedá, béžová, zelená..), biela farba, riflovina, čipka…

-vyvarovala by som sa značkovému športovému oblečeniu s nápismi, neónovým krikľavým farbám a kontrastným vzorom

-ideálne je pripraviť si aspoň 2 outfity pre každého.

V prípade žien, na fotkách vyzerá dobre základný make up, jemne zvýraznené oči, pery, líca, prirodzene upravené vlasy a nechty (odporúčam jemné neutrálne farby lakov, najmä keď fotíme v ateliéri).  Ak sa vôbec nelíčite a mali by ste záujem, so základnou úpravou vám viem pomôcť. Samozrejme, pokiaľ by ste sa chceli dať pred fotením upraviť vizážistke, je to vítane, no treba pamätať, že menej je niekdy viac.

Výber fotiek

Fotky si vyberáte sami z náhľadov alebo online s mojou pomocou.

Odovzdávanie fotiek

Finálne upravené fotografie vám pošlem prostredníctvom odkazu na stiahnutie. Všetky fotky sú graficky upravené, neupravené fotografie neodovzdávam.

V prípade záujmu o viac informácií mi samozrejme môžete zavolať na 0905 767 314 alebo napísať na dankakorenova@gmail.com. 

error: Content is protected !!